Лариса Брюховецька
З усіх інституцій реформуванню найменше піддаються архіви. Архівна справа не сумісна з суєтою. Це ретельна й добросовісна робота, орієнтована на збір та зберігання документів, якими фахівцям було б зручно користуватися.
Розмову вела М.Тетерюк
10–11 липня в Києві відбувся черговий 14-й дубль кінофестивалю «Відкрита ніч», що проходив у рамках етнофестивалю «Країна мрій».
Розмову вела О.Велимчаниця
Микола Лабінський – дослідник історії українського театру, літературо- і театрознавець. У 1957 році закінчив театрознавчий факультет КІТМ ім. І. Карпенка-Карого. З 1974 року – старший науковий редактор у видавництві «Українська енциклопедія» ім. М. Бажана.
Лариса Брюховецька
Чи твердження щодо місії піддається сумніву? Якщо навіть і так, то вини актора Леся Сердюка в цьому немає: він, як і багато інших кінематографістів, не зміг виконати повною мірою власну місію на землі через те, що в нашій країні належно не скористалися його талантом.
Євген Бачинський
Відомий український фільмовий режисер Евген Деслав-Слабченко з Франції приїхав на початку вересня ц.р. до Швайцарії, де в Базелі накручує нову фільму «Екгард» на основі роману відомого швайцарського письменника Шефеля.
Євген Деслав
Працюючи в бібліотеці УВАН у Нью-Йорку над пошуком матеріалів до біографії Віктора Петрова (В.Домонтовича) за період його розвідницької долі в 1942–1949 роках, я не раз натрапляв на різні цікаві матеріали з українського культурного життя.
Шановний читачу!
Ми проводимо невелике опитування, що має на меті визначити преференції наших читачів. Ваші відповіді допоможуть нам зробити журнал “Кіно-Театр” ще цікавішим для Вас.