Лариса Вандюк, архітектор
Кінотеатр імені Івана Миколайчука в Чернівцях будували на початку 1980-х років. Іменем Миколайчука назвали у 1991 році, коли з нагоди 50-річчя митця в Києві та Чернівцях відбувався перший Всеукраїнський кінофестиваль українського фільму. За 19 років, як і більшість кінотеатрів України, заклад пережив чимало труднощів.
Розмовляла Р.Свято
Вадим Скуратівський(1941 р.н.) – гуманітарій-енциклопедист, харизматичний оратор і неймовірно плідний дослідник, що однаково яскраво проявив себе в різних дисциплінах – літературо- та кінознавстві, історії мистецтва та культурології, не кажучи про сотні міждисциплінарних досліджень і публіцистичних статей його авторства.
Розмову вела М.Тетерюк
З того часу я зняв купу документальних фільмів, працював на постановочних зйомках з іншими режисерами. Роблю це заради єдиної мети – триматися у фізичній та інтелектуальній формі.
Розмову вела О.Велимчаниця
Володимир Карашевський – театральний художник. 1980 – закінчив Художній інститут у Києві, майстерню Данила Лідера. 1983 – брав участь у Всесвітній виставці «Празьке квадрієналє ‘83». З 1983 по 1987 – художник навчального театру при Київському інституті культури.
Питали Л.Ільницька і Л.Мазепа
Олексій Кравчук – актор, режисер, директор Львівського академічного театру імені Леся Курбаса. Навчався на курсі
Б. Козака у театральній студії при Львівському театрі ім. М. Заньковецької (Львів, 1980–1982).
Інесса Размашкіна
Кінодраматургія – незвичайна творча професія, специфічна. П’єсу ми можемо прочитати. Ми можемо подивитися різні вистави за однією п’єсою і порівняти трактування її різними режисерами. П’єса існує сама по собі. Вистава за одною і тою п’єсою в одному театрі невдала, в іншому може викликати захоплення глядачів.
Шановний читачу!
Ми проводимо невелике опитування, що має на меті визначити преференції наших читачів. Ваші відповіді допоможуть нам зробити журнал “Кіно-Театр” ще цікавішим для Вас.